Liman, Tahliye ve Yükleme Servisleri

Port Agency, Loading and Discharging Attendance Services

OCEAN DENİZCİLİK VE ACENTELİK LTD. ŞTİ merkez operasyon ofisi tarafından anlık takip edilen kantar tahliye raporları yük sahiplerine ve tüm bilgi dağıtım ağına düzenli olarak gönderilmektedir.

Rapor içerisinde ihtiyacınız doğrultusunda saatlik tahliye değerleri, tahliye edilen ve gemide kalan yükün yüzdesel değerleri ve MT cinsinden miktarları ile tahmini tahliye bitiş süreleri gibi pekçok bilgi, ilgili gruplar ile paylaşılmaktadır.

Tahliye ve yükleme operasyonlarına destek olmak üzere, opersayon ekibimiz daima limanda mevcut bulunmaktadır.
Tahliye operasyonlarında, varış ihbarları, özet beyan, yanaşma programı, gemi kontrolü, yolcu, personelin yurda giriş işlemleri, evraklarının dağıtımı, stabiliteye uygun tahliye operasyonunun hazırlanması, yükleme operasyonlarında yolcu ve yük konşimentolarının manifestosunun tamamlanması, II.Kpt. stabilite programının alınması, yüklemenin kargo plana göre yapılması, saha koordinasyonu, geminin kontrolü ve gemi çantası teslimi, nihai özet beyanın EX kapanışı, dokümanların bir sonraki limana ve merkeze gönderimi gibi servisleri en ince ayrıntısına kadar dikkatle yerine getirmekteyiz. Saha takımız operasyon sırasında iletişimi kesintisiz olarak sağlayabilmek gemi için iki yönlü telsiz ağımızla yönlendirilir ve gemi içi yükleme görevlileri,kayıtlarının ve yükleme raporunun tutulması, yükleme amiri, acil durum ekibi (mafi ekibi/gemi personeli) şeklinde organize edilir.

nasıl yardımcı olabiliriz?

İhtiyacınız olan her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz

Birinci Sınıf Bir Denizcilik Acentesi mi Arıyorsunuz?